W Józefosławiu odbył się turniej Super Grand Prix w badmintonie. Wystąpiła w nim niezwykle utalentowana zawodniczka Jarosławskiego Klubu Badmintona Amelia Madaj.
Amelia wystąpiła w kategorii U-15, w dwóch konkurencjach – grze pojedynczej i podwójnej. Spisała się znakomicie, awansując w obu do finału. W singlu, w grupie B, zajęła 2. miejsce, przegrywając nieznacznie w trzysetowym zaciętym pojedynku, ulegając rywalce w decydującej partii na przewagi do 17. W deblu natomiast występowała w parze z Zuzanną Biłas (Skarbek Gogołów) i zajęła w grupie A pierwsze miejsce.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze