Z powiatów: przemyskiego, jarosławskiego, lubaczowskiego i przeworskiego będziemy mieć sześciu reprezentantów w Sejmie i jednego w Senacie.
Na PiS zagłosowało 51,85 proc. wyborców. Platforma Obywatelska zyskała 13,33 proc. poparcia; ruch Kukiz15 zebrał 8,87 proc. głosów, a Polskie Stronnictwo Ludowe – 7,05 proc. W naszym okręgu progu wyborczego nie przekroczyła Nowoczesna Ryszarda Petru (3,84 proc.). Do Sejmu nie dostaną się również Zjednoczona Lewica (4,41 proc.), KORWiN (4,14 proc.), Razem (2,25 proc.), JOW Bezpartyjni (0,67 proc.), KWW Zbigniewa Stonogi (0,45 proc.).Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Kuchciński i Schmidt-Rodziewicz mieszkają w Warszawie i reprezentują PiS, a nie nasz regionPozostali zaprezentowali się na przedwyborczej debacie, możecie sami ocenić kim są i co mają do powiedzenia: https://www.youtube.com/watch?v=-3O-TEImnkQ&feature=youtu.be
Czy P.Schmit nie jest czasami corka byłego Komucha?
Nas, czyli kogo ?!?
A gdzie jest gwiazda z Zurawicy?
Kuchciński i Schmidt-Rodziewicz mieszkają w Warszawie i reprezentują PiS, a nie nasz regionPozostali zaprezentowali się na przedwyborczej debacie, możecie sami ocenić kim są i co mają do powiedzenia: https://www.youtube.com/watch?v=-3O-TEImnkQ&feature=youtu.be