Reklama

Opłata za możliwość oglądania czy rzeczywisty czas korzystania z odbiornika?

10/02/2015 11:18

W przemyskim szpitalu wojewódzkim pacjenci mogą korzystać ze ściennych telewizorów, ale za oglądanie trzeba zapłacić. To praktyki stosowane dziś na większości oddziałów. Wiadomo, prąd kosztuje, nie mam więc co do tego pretensji. Dziwi mnie jednak sposób naliczania opłaty, bo godzina telewizji to 2 złote, a doba – 10 złotych.

Odwiedzając bliską osobę, opłacam więc najczęściej dobę, tyle że czas liczony jest także w porze nocnej. Moim zdaniem powinno się płacić za samo rzeczywiste oglądanie programów, a nie za czas dostępności do nich. Owszem, mogę wykupić krótszy czas, ale nie ma to ekonomicznego uzasadnienia i wychodzi jednak drożej. Może warto by rozważyć zmiany w naliczaniu opłat.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama