W pięknej nadmorskiej Odessie na Ukrainie odbył się piłkarski turniej „Trzech Mórz”, w którym udział wzięły młodzieżowe drużyny z: Ukrainy, Mołdawii, Gruzji, Azerbejdżanu oraz Białorusi i Polski. Nasz kraj reprezentowała ekipa UKS Orlik Hensfort Przemyśl.
Młodzi przemyślanie po zaciętych pojedynkach zajęli ostatecznie czwarte miejsce. – Możliwość rywalizowania w międzynarodowym gronie i tak pięknym mieście jak Odessa była dla naszych chłopców fantastycznym wydarzeniem. Oczywiście nie byłoby to możliwe bez wsparcia sponsorów. Dziękuję tu przede wszystkim firmie Hensfort oraz panu Witoldowi Oleksowowi. Wierzę, że dzięki dalszemu wsparciu oraz fantastycznemu zaangażowaniu dzieci, rodziców oraz trenerów piłkarski świat stanie przed nami otworem – powiedział Henryk Łaskarzewski, prezes i jednocześnie trener UKS „Orlik”.
Dotychczas Orliki Hensfort brały udział w czterech turniejach zagranicznych. W lutym br. tuż przy legendarnym stadionie Camp Nou w Barcelonie doszło do niespotykanego w skali Przemyśla i regionu meczu, w którym Orliki zmierzyły się z zawodnikami akademii piłkarskiej FC Barcelony.
– Orliki odzwierciedlają wszystko to, czym kierujemy się jako firma: ambicja, ciągłe poprawianie umiejętności oraz odważne konkurowanie na arenie międzynarodowej. Udział w turnieju Trzech Mórz pokazuje, że to co wspólnie robimy, zostaje dostrzeżone w niemal każdym zakątku naszego kontynentu – podsumował Paweł Rząsa, koordynator projektu z ramienia firmy Hensfort.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze