Już po raz 5. w gminie Przeworsk zorganizowany zostanie Orszak Trzech Króli w dniu Święta Objawienia Pańskiego.
Orszak wyruszy do Stajenki przy Wiejskim Domu Kultury w Gorliczynie o godz. 12, ale poprzedzi go o godz. 11 msza św. w Kościele pw. św. J.S. Pelczara w Przeworsku - Gorliczynie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze