Puntualnie o g. 12 królowie, wraz z orszakami, wyruszą z parkingu przy WDK w Urzejowicach. Król afrykański – Baltazar nadejdzie z Nowosielec, król azjatycki – Melchior – ze Studziana, a król europejski – Kacper z Urzejowic.
O g. 12.30 wszyscy zebrani wezmą udział u uroczystej mszy św. w kościele pw. św. Mikołaja Biskupa. Po niej m.in.: pokłon Trzech Króli, jasełka w wykonaniu uczniów z urzejowickiej podstawówki oraz kolędowanie przy ognisku. Nie zabraknie żywej szopki oraz ciepłego posiłku w postaci wojskowej grochówki. Zachęcamy do odwiedzenia Urzejowic.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze