Reklama

Orszak Trzech Króli przejdzie przez Urzejowice

Puntualnie o g. 12 królowie, wraz z orszakami, wyruszą z parkingu przy WDK w Urzejowicach. Król afrykański – Baltazar nadejdzie z Nowosielec, król azjatycki – Melchior – ze Studziana, a król europejski – Kacper z Urzejowic.

O g. 12.30 wszyscy zebrani wezmą udział u uroczystej mszy św. w kościele pw. św. Mikołaja Biskupa. Po niej m.in.: pokłon Trzech Króli, jasełka w wykonaniu uczniów z urzejowickiej podstawówki oraz kolędowanie przy ognisku. Nie zabraknie żywej szopki oraz ciepłego posiłku w postaci wojskowej grochówki. Zachęcamy do odwiedzenia Urzejowic. 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama