Orzechy brazylijskie to bez wątpienia jedne z najbardziej naturalnych orzechów na świecie. Większość innych odmian orzechów rośnie na stworzonych przez człowieka plantacjach. Orzechy brazylijskie zrywane są w puszczy amazońskiej.
Według badań już jeden duży orzech zaspokaja dzienne zapotrzebowanie człowieka na selen, który pozytywnie wpływa na naszą odporność oraz aktywuje przeciwutleniacze. Warto dodać, że selen wspomaga także pracę tarczycy oraz chroni przed nowotworami.
Olej pozyskiwany z orzechów wykorzystywany jest jako kosmetyk i jest naturalnym emolientem zabezpieczającym skórę przed wysuszeniem. Orzechy warto jeść na surowo lub dodawać je w niewielkich ilościach do porannej owsianki, ciastek czy batonów fit. Dobrze komponują się także w towarzystwie sałatek.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Zatem wsuwajcie za życia te smaczne oraz pożywne produkty ponieważ już po takiej puszczy amazońskiej mogą ci jeno pozostać wspomnienia...YOUTUBE.COM - SMAR SW - CYWILIZACJAYOUTUBE.COM - RATOS DE PORAO - AMAZONIA NEVER MOREWYCINANIE LASÓW TROPIKALNYCH - ZIEMIANAROZDROZU.PL
Wegetarianie i weganie mają niedobór białka ?!? Przy dobrze zbilansowanym i przemyślanym menu nie może być o tym mowy, także proszę z łaski swojej nie wypisywać głupot i nie siać w społeczeństwie jeszcze większego zacofania i zamieszania oraz ignorncji.YOUTUBE.COM - NAJSILNIEJSZY STRONGMEN W NIEMCZECH NIE JE MIĘSA YOUTUBE.COM - ZDROWIE, SIŁA I SPORT BEZ JEDZENIA MIĘSAYOUTUBE.COM - WEGETARIANIE I WEGANIE - KULTURYŚCI SPORTOWCY OLIMPIJCZYCYYOUTUBE.COM - ZNANI I LUBIANI - WEGETARIANIE I WEGANIEProszę spytać tych wszystkich ludzi o niedobór białka czy czegoś innego. Ciekawe co by na to odpowiedzieli ?!?
YOUTUBE.COM - SKĄD PANIE BANANIE BIERZESZ BIAŁKO ?
Ja bym chciała wiedzieć co można brać zamiast tranu na odporność. Nie znoszę tego smaku i wkurzają mnie te duże tabletki, ale nie chcę chorować, więc chyba przerzucę się na coś z czosnkiem?
Ja już dawno zrezygnowałam z tranu, bo teraz tran to nie tran. Robią jakieś podróby, nazywają to olejami z coraz to różnych ryb, a tych dobrych wartości to coraz mniej. Dietetyccy radzą, żeby brać i jeść to co występuje w strefie klimatu w którym się żyje, więc jak poszukasz to będzie dużo ziół itd. ja się przyzwyczaiłam już do oleju z wiesiołka, ale jest jak na razie średnio wykorzystany. Oeparol robi kapsułki z niego na odporność.
Zatem wsuwajcie za życia te smaczne oraz pożywne produkty ponieważ już po takiej puszczy amazońskiej mogą ci jeno pozostać wspomnienia...YOUTUBE.COM - SMAR SW - CYWILIZACJAYOUTUBE.COM - RATOS DE PORAO - AMAZONIA NEVER MOREWYCINANIE LASÓW TROPIKALNYCH - ZIEMIANAROZDROZU.PL
Wegetarianie i weganie mają niedobór białka ?!? Przy dobrze zbilansowanym i przemyślanym menu nie może być o tym mowy, także proszę z łaski swojej nie wypisywać głupot i nie siać w społeczeństwie jeszcze większego zacofania i zamieszania oraz ignorncji.YOUTUBE.COM - NAJSILNIEJSZY STRONGMEN W NIEMCZECH NIE JE MIĘSA YOUTUBE.COM - ZDROWIE, SIŁA I SPORT BEZ JEDZENIA MIĘSAYOUTUBE.COM - WEGETARIANIE I WEGANIE - KULTURYŚCI SPORTOWCY OLIMPIJCZYCYYOUTUBE.COM - ZNANI I LUBIANI - WEGETARIANIE I WEGANIEProszę spytać tych wszystkich ludzi o niedobór białka czy czegoś innego. Ciekawe co by na to odpowiedzieli ?!?
YOUTUBE.COM - SKĄD PANIE BANANIE BIERZESZ BIAŁKO ?