20 nauczycieli z terenu działalności przemyskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Rzeszowie odebrało w czwartek, 18 grudnia, akty awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego.
Kameralna uroczystość z tej okazji odbyła się w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej. Prócz odbierających akty awansu zawodowego nauczycieli (4 z powiatu leżajskiego, 4 z powiatu przeworskiego, 1 z powiatu jarosławskiego, 6 z powiatu lubaczowskiego oraz 5 z powiatu przemyskiego) obecni byli na niej II podkarpacki wicekurator oświaty Grzegorz Patruś, który wręczył pedagogom dokumenty potwierdzające awans zawodowy, a także dyrektor przemyskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Tomasz Dziumak, zaś obowiązki gospodarza pełnił wicedyrektor MNZP Lucjan Fac.
Spotkanie w muzeum było okazją do złożenia gratulacji oraz wyrazów uznania dla wieloletniej pracy nauczycielskiej i zaangażowania pedagogów w realizowaną edukacyjną misję. By osiągnąć najwyższy stopień awansu zawodowego, zobowiązani byli spełnić wymagania ustawowe oraz uzyskać akceptację komisji kwalifikacyjnej, uzyskując tym samym potwierdzenie wysokich kompetencji w obszarze dydaktycznym, wychowawczym i opiekuńczym. Składając gratulacje pedagogom, wicekurator oświaty Grzegorz Patruś życzył im dalszej satysfakcji z codziennej pracy i osiąganych celów, wsparcia ze strony dyrekcji oraz przychylności rodziców, uczniów i lokalnego środowiska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze