Reklama

Osiągnęli najwyższy stopień awansu zawodowego [ZDJĘCIA]


20 nauczycieli z terenu działalności przemyskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Rzeszowie odebrało w czwartek, 18 grudnia, akty awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego.


Kameralna uroczystość z tej okazji odbyła się w Muzeum Narodowym Ziemi Przemyskiej. Prócz odbierających akty awansu zawodowego nauczycieli (4 z powiatu leżajskiego, 4 z powiatu przeworskiego, 1 z powiatu jarosławskiego, 6 z powiatu lubaczowskiego oraz 5 z powiatu przemyskiego) obecni byli na niej II podkarpacki wicekurator oświaty Grzegorz Patruś, który wręczył pedagogom dokumenty potwierdzające awans zawodowy, a także dyrektor przemyskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Tomasz Dziumak, zaś obowiązki gospodarza pełnił wicedyrektor MNZP Lucjan Fac.

Spotkanie w muzeum było okazją do złożenia gratulacji oraz wyrazów uznania dla wieloletniej pracy nauczycielskiej i zaangażowania pedagogów w realizowaną edukacyjną misję. By osiągnąć najwyższy stopień awansu zawodowego, zobowiązani byli spełnić wymagania ustawowe oraz uzyskać akceptację komisji kwalifikacyjnej, uzyskując tym samym potwierdzenie wysokich kompetencji w obszarze dydaktycznym, wychowawczym i opiekuńczym. Składając gratulacje pedagogom, wicekurator oświaty Grzegorz Patruś życzył im dalszej satysfakcji z codziennej pracy i osiąganych celów, wsparcia ze strony dyrekcji oraz przychylności rodziców, uczniów i lokalnego środowiska.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 19/12/2025 15:11
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama