Reklama

Oświetlenie na bogato

10/02/2026 07:38

– Mieszkam w okolicy stacji kolejowej „Przemyśl Zasanie”. I codziennie obserwuję z okna, co dzieje się wokół torów. Nie mogę się nadziwić temu, dlaczego ostatnio przez całą sobotę i niedzielę na stacji świeciły się lampy. To absurdalne i niegospodarne, by działały za dnia, kiedy jest jasno. Czy kolej stać na taką nonszalancję?

– pyta mężczyzna.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama