Reklama

Otwarcie spływu kajakowego podczas Nocy Świętojańskiej

15/06/2015 14:24

Mieszkańcy gminy Tryńcza i okolic będą mogli skorzystać z nowej wakacyjnej atrakcji. 21 czerwca, podczas „Nocy Świętojańskiej” zostanie otwarty spływ kajakowy.

Miłośnicy kajaków wypłyną z przystani w Gniewczynie Łańcuckiej o g. 18:00 i dopłyną do Tryńczy. Po drodze będą mogli zatrzymać się w Gniewczynie Trynieckiej i Wólce  Małkowej na specjalnie do tego celu przygotowanych przystankach.  Na uczestników niedzielnego wydarzenia będą czekać dodatkowe atrakcje w Tryńczy na placu obok mostu na rzece Wisłok. Bronisława Bajor zaprezentuje gawędę. Odbędzie się również „Dawny pokaz prania” oraz wicia wianków , które następnie zostaną puszczone na wodę. Wystąpią również zespoły wokalno-taneczne z Jarosławia. Tytułowe wydarzenie – obrzęd „Nocy Świętojańskiej” zaprezentuje grupa „Finezja”. Zwieńczeniem imprezy będzie pokaz sztucznych ogni oraz występ gwiazdy wieczoru, zespołu „Orion Band”.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kubanmc - niezalogowany 2015-06-22 21:07:51

    No i gdzie ten spływ? Ludzie czekali na moście a tu zonk!! 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jolka.bez_185 2015-06-29 23:29:40

    to w końcu będzie otwarty czy nie?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama