Przez trzy dni ZEK w Radymnie będzie otwarty dla wszystkich chętnych.
Od 4 do 6 maja br. władze Radymna zapraszają wszystkich miłośników sportów wodnych na Otwarte Dni Żeglugi na ZEK-u. Wyłączając wspomniane trzy dni, każdego, kto chce pożeglować na akwenie, obowiązuje posiadanie odpowiednie zezwolenia. Pod koniec pierwszego, długiego majowego weekendu używać sprzętu motorowodnego będzie można bez konieczności uzyskania osobnego zezwolenia. Zapraszamy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tzn? Na ponton . Materac. Itp trzeba mieć pozwolenie? By popływać .
Tzn? Na ponton . Materac. Itp trzeba mieć pozwolenie? By popływać .