Reklama

Oznakowanie do poprawki

02/06/2025 16:28

– Na terenie jarosławskiego PKS-u znajduje się parking dzierżawiony przez prywatną firmę. Tyle że oznakowanie na nim pozostawia wiele do życzenia i przypomina partyzantkę. Miejsca postojowe powinny mieć wyznaczony początek i koniec, a tak nie jest. Co więcej na słupku, gdzie jest koniec parkingu, jest umieszczony znak „ustąp pierwszeństwa”, ale na wysokości półtora metra wysokości, a powinien być na wysokości 2,20 metrów. Panuje tam ogólny rozgardiasz, piesi chodzą pomiędzy autami. Wydaje mi się, że można by te sprawy jakoś uporządkować

– zauważył mieszkaniec.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/06/2025 16:28
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama