Reklama

Pacjent: 6 godzina na twardym krześle, w upale, bez wody pitnej...

28/06/2018 19:45

Poczta do redakcji. Do dyrekcji Szpitala Wojewódzkiego im. św. Ojca Pio w Przemyślu: Jak powszechnie wiadomo, Szpitalny Oddział Ratunkowy to wizytówka placówki, która jest jedyną w naszym mieście. Jest ona zatem wręcz oblegana przez chorych.

Byłem niedawno pacjentem tego oddziału i muszę się poskarżyć na warunki oczekiwania na poradę lekarską. 

W niewielkiej poczekalni na twardym krześle, w upale, bez dostępu do wody pitnej (bidon na korytarzu był pusty) spędziłem ponad 6 godzin. Rozumiem czas oczekiwania, bo było dużo ludzi i przyjazdów karetek. Ale nie mogę pojąć, dlaczego nie ma tutaj klimatyzacji.

Okien nie ma sensu otwierać, bo są od południa i rozżarzone powietrze wchodziłoby do środka. Pomieszczenie jest nieduże i klimatyzacja zdałaby tutaj egzamin. W obecnych czasach jest to standard w miejscach publicznych. Nawet małe sklepiki ją mają, dbając o klienta.

Czy jest to tak ogromny wydatek dla placówki? Tutaj upał dobija wręcz człowieka i to chorego. Nie taki jest chyba zamiar i cel SOR-u, jak sama nazwa wskazuje. W imieniu wszystkich pacjentów proszę Pana dyrektora Piotra Ciompę o zajęcie się tą sprawą, skoro nikt do tej pory w szpitalu o tym nie pomyślał. 


Dzielny Pacjent
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    su-metal - niezalogowany 2018-06-28 20:21:15

    Chyba już za niedługo nazwę tego szpitala z św. Ojca Pio, trzeba będzie zmienić na taką jak poniżej, a też zapewne tych biednych, schorowanych ludzi będą ćwiczyć jak na tym filmiku !!!YOUTUBE.COM - MONTY PYTHON - SZPITAL ŚW. SADYSTY

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    fan - niezalogowany 2018-06-28 21:10:06

    P.Radny Kamiński,to się nadaje na interpelację!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Zmartwiony - niezalogowany 2018-06-28 21:12:25

    A ciekawe jak jest teraz na Oiomie. Jak było dwa szpitale to i dwa Oiomy i wiadomo więcej łóżek. A po likwidacji jest jeden. Chyba się nie rozciągnął. To ciekawe jak sobie radzą. Chyba nie ma aż tak dużo pacjentów wymagających leżenia na Oiomie. Żeby tylko nie dochodziło do selekcji

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama