Poczta do redakcji. Do dyrekcji Szpitala Wojewódzkiego im. św. Ojca Pio w Przemyślu: Jak powszechnie wiadomo, Szpitalny Oddział Ratunkowy to wizytówka placówki, która jest jedyną w naszym mieście. Jest ona zatem wręcz oblegana przez chorych.
Byłem niedawno pacjentem tego oddziału i muszę się poskarżyć na warunki oczekiwania na poradę lekarską.
W niewielkiej poczekalni na twardym krześle, w upale, bez dostępu do wody pitnej (bidon na korytarzu był pusty) spędziłem ponad 6 godzin. Rozumiem czas oczekiwania, bo było dużo ludzi i przyjazdów karetek. Ale nie mogę pojąć, dlaczego nie ma tutaj klimatyzacji.
Okien nie ma sensu otwierać, bo są od południa i rozżarzone powietrze wchodziłoby do środka. Pomieszczenie jest nieduże i klimatyzacja zdałaby tutaj egzamin. W obecnych czasach jest to standard w miejscach publicznych. Nawet małe sklepiki ją mają, dbając o klienta.
Czy jest to tak ogromny wydatek dla placówki? Tutaj upał dobija wręcz człowieka i to chorego. Nie taki jest chyba zamiar i cel SOR-u, jak sama nazwa wskazuje. W imieniu wszystkich pacjentów proszę Pana dyrektora Piotra Ciompę o zajęcie się tą sprawą, skoro nikt do tej pory w szpitalu o tym nie pomyślał.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Chyba już za niedługo nazwę tego szpitala z św. Ojca Pio, trzeba będzie zmienić na taką jak poniżej, a też zapewne tych biednych, schorowanych ludzi będą ćwiczyć jak na tym filmiku !!!YOUTUBE.COM - MONTY PYTHON - SZPITAL ŚW. SADYSTY
P.Radny Kamiński,to się nadaje na interpelację!
A ciekawe jak jest teraz na Oiomie. Jak było dwa szpitale to i dwa Oiomy i wiadomo więcej łóżek. A po likwidacji jest jeden. Chyba się nie rozciągnął. To ciekawe jak sobie radzą. Chyba nie ma aż tak dużo pacjentów wymagających leżenia na Oiomie. Żeby tylko nie dochodziło do selekcji
W nocy też jest tragedia przyjechałam do szpitala o 21 z mamą.. O 4/5 w nocy stwierdziliśmy, że nie ma po co siedzieć skoro w ciągu godziny przyjęli moze z 3 pacjentów. .. A kolejne 20 siedziało na krześle i rezygnowali z siedzenia...
O czym my mówimy to umierania .tam prędzej zdechniesz niż ci pomocy udziela, już nie wspomnę ze dyspozytor biegał 21 .06 br nawalony w burzy robiąc patologie. I budząc ludzi i dzieciaki , wtkrzykujac jak to ma straszne życie, u ma go dość .. o resZcie już wspominać nie chce , które nazajutrz. Kończyły rok szkolny. I potrzebowaly snu bardziej niż kto indziej , wstyd p. Marku mimo , że było to poza Pana godz pracy
ŻEBY CHOROWAĆ TRZEBA MIEĆ ZDROWIE!!! z artykułu wynika, że zdrowy rozchorowałby się, a co dopiero ...CHORY! Z tego wynika, że nasze szpitale są dla zdrowych (!) - i tu właśnie jest szkopuł. Bo czy tak powinno być?
A czy jest to ogromny wydatek kupić wodę w sklepiku za 1.20zl?
Ciompa na przyszłego viceprezydenta, taka kolej rzeczy w Przemyślu jest. I się kręci ............. !
człowieku!;!aby sie leczyć!!trzeba miec końskie zdrowie!!!
Porady lekarskie w POZ!!!A SOR jest od nagłych przypadkó,jeżeli ktoś oczekuje 6 godzin,to znaczy że tak naprade może zgłosić sie do lekarza rodzinnego.
Dużo więcej zarzutów mamy na poziom fundowany w szpitalu. Przede wszystkim postawa wielu lekarzy wobec pacjentów. Bije z niej arogancja. Pan doktor, który prowadzi rezonans to szczyt nieuprzejmości i chamstwa. Tyle tego jest... ale nie mam czasu pisać referatu...
To ja w takim razie muszę poskarżyć się na skwar w salach lekcyjnych SP nr 15 przy ul. W. Pola. Cały maj i czerwiec dzieci smażą się w salach od południa. Panie dyrektorze czas na klimę.
Moze dla tego Pana tak.Idioto sam posiedzisz w szpitalu kilka godzin to zamkniesz buzke
Kup sobie w nocy cwaniaku, jak sklepy zamknięte.
Klimatyzacji nie ma w całym szpitalu . W zimie na salach chorych bez względu na pogodę nawet przy minus 20 otwiera się okna na ful . Pacjenci leżący tuż pod oknami mogą liczyć na szybkie zejście z tego świata . Pacjent 88 lat sparaliżowany z gorączką zlany potem a tu nagle pielęgniarka otwiera okno przy minus 20 bo musi przewietrzyć . Strach tam iść w zimie . Bliskal osba została tak wywietrzona na śmierć . I ten człowiek chce być prezydentem Miasta . Żenada .
Jeśli zrezygnowali to znaczy że nie nadawało się na SZPITALNY ODDZIAŁ RATUNKOWY. Moze tych 3 pacjentów było w ciężkim stanie i tyle zeszło aby im pomóc. Ciekawe jakbyście zareagowali jakby Wasza Mama byla w ciezkim stanie i nie zajęliby się nie bo inni czekają, którzy na dodatek sa w stanie wstać wyjsc I isc do domu przespać noc i przechodzić dzień.
To fakt arogancja i całkowita ignorancja .
Nie taki jest cel i zamiar SOR-u aby udzielał porady lekarskiej.
Kraj chłonie standardy zza wschodniej granicy jak gąbka. Woda i klima to luksus.
YOUTUBE.COM - HITLER I FUNDUSZ ZDROWIA
Zamiarem SORu tak jak i wszytkich Usług Medycznych jest przedewszytkim zarabianie kasy . Bo SOR jak i szpital jest podmiotem gospodarczym a nie instytucją charytatywną .
To zmiencie obywatelstwo na północno koreańskie jak wszędzie wam źle. Typowi Polacy. Zaraz jeszcze trzeba będzie was po dupie skrobac
A może wogóle zlikwidować skoro i tak tam nie pomagają
Chyba już za niedługo nazwę tego szpitala z św. Ojca Pio, trzeba będzie zmienić na taką jak poniżej, a też zapewne tych biednych, schorowanych ludzi będą ćwiczyć jak na tym filmiku !!!YOUTUBE.COM - MONTY PYTHON - SZPITAL ŚW. SADYSTY
P.Radny Kamiński,to się nadaje na interpelację!
A ciekawe jak jest teraz na Oiomie. Jak było dwa szpitale to i dwa Oiomy i wiadomo więcej łóżek. A po likwidacji jest jeden. Chyba się nie rozciągnął. To ciekawe jak sobie radzą. Chyba nie ma aż tak dużo pacjentów wymagających leżenia na Oiomie. Żeby tylko nie dochodziło do selekcji