Reklama

Pączki od PO bez politycznych podziałów [ZDJĘCIA]

Tradycyjnie w tłusty czwartek, w tym roku przypadający 8 lutego, członkowie Platformy Obywatelskiej rozdawali na ulicach miasta pączki. Z wypiekami zagościli z nimi m.in. u władz miasta, które nimi nie wzgardziły.

Od ponad 10 lat członkowie PO organizują akcję „POpączku”[paywall]. – Częstujemy nimi mieszkańców naszego miasta, życząc im wszystkiego najlepszego. Akcja z roku na rok się rozwija, wspierają nas wolontariusze, młodzi ludzie. Akcja jest zupełnie poza politycznymi podziałami, to żadna akcja przedwyborcza, jak niektórzy sugerują. Jest wręcz odwrotnie: to powtarza się cyklicznie, co roku, więc to żadna przedwyborcza inicjatywa – tłumaczy jedna z jej inicjatorek, radna PO Ewa Sawicka. – Z pączkami byliśmy u panów prezydentów, którzy mile nas przyjęli i również poczęstowali się pączkami. Łącznie rozdaliśmy mieszkańcom naszego grodu około tysiąca pączków – podsumowała.
MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ozzman - niezalogowany 2018-02-09 19:18:08

    Ciekawe z czym te pączki, z arszenikiem czy z cyjankiem, a może z cykutą ?!?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Owen - niezalogowany 2018-02-09 20:21:04

    Żenujące rozdawać pączki z tesco, jakby żadnej lokalnej cukierni nie było. Poszli po kosztach.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2018-02-09 22:49:20

    Brawo PObez względu na to skąd są te pączki.Pączki ponad podziałami.Brawo.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama