Tradycyjnie w tłusty czwartek, w tym roku przypadający 8 lutego, członkowie Platformy Obywatelskiej rozdawali na ulicach miasta pączki. Z wypiekami zagościli z nimi m.in. u władz miasta, które nimi nie wzgardziły.
Od ponad 10 lat członkowie PO organizują akcję „POpączku”[paywall]. – Częstujemy nimi mieszkańców naszego miasta, życząc im wszystkiego najlepszego. Akcja z roku na rok się rozwija, wspierają nas wolontariusze, młodzi ludzie. Akcja jest zupełnie poza politycznymi podziałami, to żadna akcja przedwyborcza, jak niektórzy sugerują. Jest wręcz odwrotnie: to powtarza się cyklicznie, co roku, więc to żadna przedwyborcza inicjatywa – tłumaczy jedna z jej inicjatorek, radna PO Ewa Sawicka. – Z pączkami byliśmy u panów prezydentów, którzy mile nas przyjęli i również poczęstowali się pączkami. Łącznie rozdaliśmy mieszkańcom naszego grodu około tysiąca pączków – podsumowała.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ciekawe z czym te pączki, z arszenikiem czy z cyjankiem, a może z cykutą ?!?
Żenujące rozdawać pączki z tesco, jakby żadnej lokalnej cukierni nie było. Poszli po kosztach.
Brawo PObez względu na to skąd są te pączki.Pączki ponad podziałami.Brawo.
Lokalni cukiernicy powinni ich odpowiednio potraktować przy wyborach. To potwarz.
bardzo lubię pączki z tesco, kwestia smaku
0,38 gr. za pączka . rozdali 1000 szt. , 380 zł. promocja Partii , promocja sklepu . za 380 zł. da sie tanio da.
Ta gazeta to już jest dramat... Za lewactwem obstaje non stop!!!!
Paczki z TESCO są produkowane w Polsce.I nikt Panu nie broni rozdawać z lokalnej cukierni ... ale jakoś innych chętnych, żeby dać coś za darmo, nie widać.
Ciekawe z czym te pączki, z arszenikiem czy z cyjankiem, a może z cykutą ?!?
Żenujące rozdawać pączki z tesco, jakby żadnej lokalnej cukierni nie było. Poszli po kosztach.
Brawo PObez względu na to skąd są te pączki.Pączki ponad podziałami.Brawo.