Reklama

Padły zapewnienia i na tym się skończyło

14/05/2015 11:33

– Jesteśmy świeżo po otwarciu kolejnej nitki obwodnicy, o którym donosiły lokalne media. Cieszymy się z nowej drogi, ale radość mąci jednak ponury fakt, że mimo obietnic i zapewnień ze strony władz odnośnie naprawy nawierzchni ulicy Sieleckiej, którą przecina obwodnica, nadal nie doczekaliśmy się żadnych konkretnych działań. Wysypano na jezdnie trochę żwiru i piasku i na tym remonty się zakończyły. A przecież tu też mieszkają ludzie i płacą podatki do miasta. Czy władze o nas zapomniały?

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2015-05-14 11:45:50

    Tak - a kto by się tam przejmował takim zadupiem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    przem - niezalogowany 2015-05-14 18:33:46

    W sumie to prawda. Przy ul. Bielskiego mieszka wielokroć więcej ludzi (w tym bardzo majętni i wpływowi) a mimo to nie zanosi się by w najbliższym czasie tę ulicę miano wyremontować.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama