Reklama

Pani sołtys pokazała rachunki

16/03/2015 19:42

W ciągu trzech lat z dopłat unijnych uzyskaliśmy 42 tysiące złotych. Obecnie na koncie mamy niecałe 7 tysięcy – mówi sołtys wsi Witoszyńce (gm. Przemyśl) Maria Pilip. To echa naszej ubiegłotygodniowej publikacji dotyczącej żądań rozliczenia się przez sołtysa tej miejscowości.

Przypomnijmy: Józef Jakubiec i Paweł Czerkawski z Witoszyniec twierdzą, że pani sołtys od kilku lat pobiera pieniądze z dopłat unijnych za pastwiska, które stanowią mienie wiejskie. – Problem w tym, że nie wiemy, na co te pieniądze są wydawane. Pani sołtys nie pokazuje nam żadnych rachunków, a w grę wchodzi co roku kilkanaście tysięcy złotych – mówią.

Po naszym tekście Maria Pilip zdecydowała się pokazać wszystkie rozliczenia. – Dopłaty otrzymaliśmy za lata 2012, 2013 i 2014. Dzielą się na rolno-środowiskowe i podstawowe – informuje.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości