Po raz kolejny funkcjonariusze celni wykryli duże ilości nielegalnie przewożonych papierosów.
16 lipca na polsko-ukraińskim przejściu granicznym w Budomierzu wpadł obywatel Ukrainy chcący przewieźć ponad 16 tys. paczek papierosów. Towar ukrył w dachu samochodu marki Mercedes Benz. 28-letni mężczyzna próbował przewieźć do Polski kontrabandę o rynkowej wartości przekraczającej 207 tys. złotych. W dachu znajdowały się paczki różnych marek m.in. Minsk, NZ.
W związku ze zdarzeniem kierowca stracił nie tylko nielegalny towar, ale także samochód, który posłużył do popełnienia przestępstwa. W sprawie prowadzone jest postępowanie karne skarbowe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Straszne rzeczy :D nie zasne chyba dzisiaj. Wlasnie czytam jak to Tusk i jego banda okradli nas ze 150mld zl i nikt im za to nic nie zrobil a tu takie nowosci z granicy. Dozywocie kierowcy trzeba dac Najlatwiej jest zgnoic zwyklego obywatela
Straszne rzeczy :D nie zasne chyba dzisiaj. Wlasnie czytam jak to Tusk i jego banda okradli nas ze 150mld zl i nikt im za to nic nie zrobil a tu takie nowosci z granicy. Dozywocie kierowcy trzeba dac Najlatwiej jest zgnoic zwyklego obywatela