Reklama

Papieski fotograf: widziałem złego papieża [wideo]

02/06/2015 23:01

O codziennej pracy u boku św. Jana Pawła II, pielgrzymkach i wizycie w Lubaczowie opowiadał Arturo Mari. Osobisty fotograf papieski był głównym gościem spotkania otwartego zorganizowanego w bibliotece miejskiej w Lubaczowie.

- Gierek i Urban twierdzili, że papież ze względów bezpieczeństwa powinien opuścić Polskę. Rozmowa odbywała się za zamkniętymi drzwiami na Jasnej Górze. W pewnym momencie otwierają się drzwi, Gierek czerwony, Urban czerwony. Wygonił ich papież. Wtedy się bałem, taki zły papież – opowiadał Arturo Mari
Papieski fotograf wspominał także pielgrzymkę do Lubaczowa. Przyznał, że był urzeczony ogromną rzeszą ludzi, którzy całą noc czekali na Ojca Świętego. Opowiadał także o innych przygodach, które przeżył u boku papieża. Jak zaznaczył, przez cały pontyfikat towarzyszył mu krok w krok.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości