Miejscami śnieg po pachy, ale główne ścieżki są nieźle oczyszczone – do centralnej altanki. Alejki w dół do Pastuszka i stawu zniknęły pod zaspami, ale spacerowicze i opiekunowie czworonogów wydeptali swoje ślady, więc nie ma powodu, by rezygnować ze spaceru. Nie zwlekajcie z wyprawą do parku, otulony śniegiem prezentuje się urokliwie, a taka zima może się prędko nie powtórzyć.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Komfort i luksus na jaki sobie mogą tak naprawdę pozwolić tylko niektóre miasta.My mamy to szczęście.A tak pod rozwage włodzrzy .Czy nie czas zastanowić się nad wykorzystaniem parku jako ogrodu publicznego do zabawy,parad,koncertów praktycznie do aktywnego życia miasta i to nie tylko kulturalno rozrywkowego.Zachwycony byłem funkcjonowaniem parku luksemburskiego w Paryzu. A prawdziwą perełką jest funkcjonowanie parku Marii Luizy w Sewillipełniącego funkcję salonu miejskiego o każdej porze dnia. Nie są to koszty ale tylko dobre pomysły niezbyt pompatyczno-patriotyczne a takie zwyczajne ludzkie ku uciesze i uśmiechu na twarzach bywalców.
Szczególnie "uroczo" prezentuje się ta pomazana sprejem altanka
Komfort i luksus na jaki sobie mogą tak naprawdę pozwolić tylko niektóre miasta.My mamy to szczęście.A tak pod rozwage włodzrzy .Czy nie czas zastanowić się nad wykorzystaniem parku jako ogrodu publicznego do zabawy,parad,koncertów praktycznie do aktywnego życia miasta i to nie tylko kulturalno rozrywkowego.Zachwycony byłem funkcjonowaniem parku luksemburskiego w Paryzu. A prawdziwą perełką jest funkcjonowanie parku Marii Luizy w Sewillipełniącego funkcję salonu miejskiego o każdej porze dnia. Nie są to koszty ale tylko dobre pomysły niezbyt pompatyczno-patriotyczne a takie zwyczajne ludzkie ku uciesze i uśmiechu na twarzach bywalców.
Słuszna uwaga !
Szczególnie "uroczo" prezentuje się ta pomazana sprejem altanka