Reklama

Park Miejski w Przemyślu w zimowej odsłonie [ZDJĘCIA]

Miejscami śnieg po pachy, ale główne ścieżki są nieźle oczyszczone – do centralnej altanki. Alejki w dół do Pastuszka i stawu zniknęły pod zaspami, ale spacerowicze i opiekunowie czworonogów wydeptali swoje ślady, więc nie ma powodu, by rezygnować ze spaceru. Nie zwlekajcie z wyprawą do parku, otulony śniegiem prezentuje się urokliwie, a taka zima może się prędko nie powtórzyć.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2021-02-18 10:28:53

    Komfort i luksus na jaki sobie mogą tak naprawdę pozwolić tylko niektóre miasta.My mamy to szczęście.A tak pod rozwage włodzrzy .Czy nie czas zastanowić się nad  wykorzystaniem parku jako ogrodu publicznego do zabawy,parad,koncertów praktycznie do aktywnego życia miasta i to nie tylko kulturalno rozrywkowego.Zachwycony byłem funkcjonowaniem parku luksemburskiego w Paryzu. A prawdziwą perełką jest funkcjonowanie parku Marii Luizy w Sewillipełniącego funkcję salonu miejskiego o każdej porze dnia.    Nie są to koszty ale tylko dobre pomysły niezbyt pompatyczno-patriotyczne a takie zwyczajne ludzkie ku uciesze i uśmiechu na twarzach bywalców.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    DOC - niezalogowany 2021-02-18 12:29:54

    Słuszna uwaga !

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    lol - niezalogowany 2021-02-18 22:06:59

    Szczególnie "uroczo" prezentuje się ta pomazana sprejem altanka

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama