Reklama

Parking słabo wykorzystany, a szkoda

24/02/2026 09:27

 – Na czas ferii warto było uruchomić dolną stację narciarską. Wielu chętnych narciarzy skorzystałoby z takiej formy dojazdu i parkowania. Zaoszczędziliby czas i pieniądze na dojazd, nie wspominając o bezpieczeństwie. Zmniejszyłby się też ruch samochodowy w Śródmieściu i poprawiła jakość powietrza. Wybudowany przy ulicy Sanockiej, przy dolnej stacji narciarskiej, duży parking jest kompletnie niewykorzystywany, poza paroma samochodami w związku z lodowiskiem. W tym samym czasie na górze przy ul. Pasteura wielu kierowców zmuszonych jest do parkowania niezgodnego z przepisami, z uwagi na małą ilość miejsca. Ponadto narciarze zmuszeni są  pokonywać sporą odległość do nartostrady

– zauważa mieszkaniec.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama