Reklama

Parkingowe dywagacje

19/05/2026 07:38

 – Ostatnio na łamach ŻP poruszony był temat przestrzeni naprzeciw ZUS, która jest wykorzystywana przez kierowców jako parking. Być może miastu, jako właścicielowi tylko części tego terenu, uda się dogadać z właścicielami pozostałych działek, czyli nadleśnictwem i PKP w kwestii remontu. Ale warto przy tej okazji przywołać inny problem. Otóż sporo aut parkowanych na tamtym obszarze to samochody żołnierzy pobliskiej jednostki. Zostawiają pojazdy także na zasańskich osiedlach w jej pobliżu, jak choćby na S. Augusta. Niektóre wspólnoty rozwiązują ten problem, montując szlabany, bo nie chcą dzielić się miejscami do parkowania, których i tak jest deficyt. Może więc i wojsko mogłoby nawiązać współpracę z miastem w kwestii remontu terenu naprzeciw ZUS i zagospodarowania części na swój parking...

– wychodzi z pomysłem mieszkaniec miasta.
 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama