Reklama

Parkingowe niedogodości

05/06/2015 08:45

– W budynku głównym Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji przy Rokitniańskiej funkcjonuje kasa, z której mieszkańcy często korzystają. Moją uwagę zwrócił jednak fakt braku wystarczającej liczby miejsc parkingowych dla klientów, a także brak wydzielonych miejsc dla inwalidów, bo dla pracowników placówki takowe zapewniono. Może warto byłoby pomyśleć o jakimś sensownym rozwiązaniu tego problemu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    opalinskiego - niezalogowany 2015-06-07 16:16:17

    i co jeszcze?może parking przy Urzedzie Skarbowym?tam tylko biora kase i nic wiecej

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama