– W budynku głównym Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji przy Rokitniańskiej funkcjonuje kasa, z której mieszkańcy często korzystają. Moją uwagę zwrócił jednak fakt braku wystarczającej liczby miejsc parkingowych dla klientów, a także brak wydzielonych miejsc dla inwalidów, bo dla pracowników placówki takowe zapewniono. Może warto byłoby pomyśleć o jakimś sensownym rozwiązaniu tego problemu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.i co jeszcze?może parking przy Urzedzie Skarbowym?tam tylko biora kase i nic wiecej
i co jeszcze?może parking przy Urzedzie Skarbowym?tam tylko biora kase i nic wiecej