Reklama

Parkowanie po przemysku. Utrudniony przejazd na Felicjanek

07/04/2016 10:08

[Poczta od Czytelniczki] Poranna droga do pracy może okazać się czasem małym wyzwaniem dla kierowcy albo przynajmniej przyczyni się do szerszego otworzenia oczu i uświadomienia sobie, że jednak ułańska fantazja niektórych parkujących w Przemyślu nie zna granic.

– Ulica Felicjanek w Przemyślu. Kilka metrów przed tą remontowaną studzienką kanalizacyjną jest ostry zakręt i wyjazd z ulicy Grzegorza z Sanoka. Kilka metrów przed i za tą srebrną zaparkowaną strzałą... mnóstwo wolnego miejsca do zaparkowania. Ledwo udało mi się przejechać. Inni kierowcy również mieli problem. Z jednej strony zaparkowany samochód, z drugiej dziura w ziemi, po której nie wiem, czy mogę bezpiecznie przejechać, czy koło się zapadnie w sutudzience... Co autor miał na myśli? Tego pewnie nigdy się nie dowiemy. Chyba nawet nie chcemy wiedzieć.. – pisze Internautka.

Miejscowe remonty dróg i tak są już pewną uciążliwością, może więc dodatkowo nie utrudniajmy sobie i innym kierowcom przejazdu.


fot.wysłane przez Internautkę
Przemyślanka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mieszkaniec - niezalogowany 2016-04-07 10:58:41

    Wystarczylo  by kierowca zajechal dwoma kolami na chodnik ale oczywiscie tego nie zrobil bo ma w dupe innych kierowcow i parkuje tam gdzie chce!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gg - niezalogowany 2016-04-07 11:42:12

    Chodniki są dla ludzi!! A droga dla aut!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2016-04-07 12:13:27

    To się w jego umyśle nie mieści bo Żukiem i Ursusem parkował zawsze jak chciał pod stodołą.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości