Reklama

Parkowanie z problemami

07/07/2025 14:32

– Zdaje się, że Przemyśl to chyba już jedno z nielicznych miast w Polsce, gdzie w parkometrze nie da się zapłacić kartą. Trzeba mieć gotówkę i to odliczoną, jeśli zależy nam na opłaceniu dokładnie tyle czasu, ile będziemy korzystali z parkingu. Turyści przyjeżdżający do miasta biegają po zlokalizowanych w pobliżu parkometrów sklepach, by rozmienić pieniądze i nie mogą się nadziwić, dlaczego płatność bezgotówkowa nie jest możliwa. Może czas najwyższy coś z tym zrobić, bo przyjezdni niekoniecznie wiedzą o możliwości ściągnięcia aplikacji na telefon, jak i niespecjalnie chcą ją mieć, bo nie będzie im na co dzień potrzebna, skoro nie mieszkają w Przemyślu

– podsumowuje przemyślanin.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama