Uczeń klasy 2c z Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu Patryk Wawrzyszko wystąpił w międzynarodowej konferencji, której mottem były słowa „Czuję – Myślę – Działam”. Zdalne spotkanie składało się z dwóch części – występów mówców i występów artystycznych.
Patryk jest pasjonatem kontaktów z ludźmi i piłki nożnej. Ma 16 lat. Podczas swojej mowy przekonywał, że warto zastanowić się, co czuje każda osoba, nawet jeśli widzimy ją tylko jeden raz w życiu[paywall].
„Zdecydował się stanąć na czerwonej kropce TEDxKids@AcademyInternational bo czuje, że jego obserwacje i doświadczenia wywrą duży, pozytywny wpływ na spojrzenie innych na świat i pomogą sprawić, że bez obaw będziemy mogli ze sobą rozmawiać” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie organizatorów.
Patryk jest uczniem Zespołu Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych w Jarosławiu. Prowadzi własnego bloga na jednym z portali społecznościowych.
Jest na tyle interesujący, że zauważyła go organizatorka TEDxKids@AcademyInternational Małgorzata Guzy. Tak bardzo spodobały jej się treści udostępniane przez Patryka, że zaproponowała mu wysłanie zgłoszenia na TEDxKids.
Na początku stycznia br. wysłał filmik, w którym przedstawił swoje zainteresowania i pasje. Osoby odpowiedzialne za weryfikację uczestników międzynarodowej konferencji, wybrały piętnaścioro mówców z Europy.
W tym gronie znalazł się P. Wawrzyszko, którego mentorem został Hubert Wójcicki, wspierający go podczas dwumiesięcznych przygotowań. Sama konferencja była podzielona na cztery sesje, składające się z występów mówców i występów artystycznych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze