Reklama

Paweł Wtorek nowym trenerem Wólczanki Stali Systems

Były piłkarz, a potem trener Stali Stalowa Wola Paweł Wtorek został nowym trenerem III-ligowej Wólczanki Stali Systems Wólka Pełkińska.

Najprawdopodobniej to już koniec sagi pod tytułem „zmiany trenerów w Wólczance Stal Systems”. W ciągu ostatnich kilkunastu tygodni przewinęło się przez ten klub kilku szkoleniowców. Najpierw bardzo niespodziewanie posadę stracił Marek Rybkiewicz. Zastąpił go na trzy mecze w końcówce ubiegłorocznego sezonu Tomasz Kaczyński, który wywalczył z ekipą z Wólki Pełkińskiej 7 punktów, wygrywając z Piastem Tuczempy oraz Chełmianką Chełm oraz remisując z Lublinianką Lublin. Pomagał mu (pewnie duchowo) Ryszard Kuźma.
Okazało się, że to rozwiązanie było tylko przejściowe, władze III-ligowca postanowiły bowiem ustabilizować sytuację na tym stanowisku. Wybór padł na Pawła Wtorka, który 11 stycznia br. poprowadzi pierwsze zajęcia przed rozpoczynającą się w marcu rundą wiosenną sezonu 2015 – 2016.
P. Wtorek najbardziej znany jest z prowadzenia II-ligowej Stali Stalowa Wola, której szkoleniowcem został pod koniec kwietnia 2013 roku. Pod jego wodzą zespół zajął 5. miejsce w II lidze grupie wschodniej i wobec reformy w tej klasie rozgrywkowej utrzymał się na szczeblu centralnym. Jednak jeszcze w trakcie rundy wiosennej chciał odejść. Po bezbramkowym remisie u siebie z Olimpią Zambrów 35-latek podał się do dymisji. Zarząd klubu tej rezygnacji wówczas nie przyjął. Po zakończeniu sezonu odszedł i zajął się pracą w szkole. Wcześniej był trenerem m.in.: Stali Gorzyce, Unii Nowa Sarzyna i Pogoni Leżajsk.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama