W pierwszy weekend lipca stadion sportowy w Pruchniku zamienił się w tętniące życiem centrum kulturalno-rozrywkowe. A to za sprawą odbywających się wówczas Dni Pruchnika. Program obfitował w wiele wydarzeń, spośród których każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Był pełen występów artystycznych, atrakcji dla dzieci i muzycznych niespodzianek.
Wydarzenie miało charakter rodzinny – wiele aktywności przygotowano z myślą o dzieciach z terenu gminy Pruchnik, które mogły korzystać z atrakcji bezpłatnie – wystarczyły tylko specjalne, niebieskie opaski na ich rękach. To jednak nie znaczy, że dorosłych czekała nuda. Pierwszy dzień upłynął na występach solistów i grup działających przy Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Pruchniku. Na scenie wystąpił m.in. zespół taneczny doskonalący swój warsztat pod okiem instruktora z Akademii Tańca „Step by step”. Kulminacją wieczoru był energetyczny koncert zespołu DiscoBOYS, który porwał publiczność swoimi hitami: „Wakacje”, „Złapię za rękę” czy „Zarąbista blondi”. Muzyka, światła i interakcja z publicznością sprawiły, że był to niezapomniany wieczór dla wszystkich uczestników. W niedzielę, 6 lipca, na scenie pojawiły się lokalne zespoły artystyczne: Sunrise i Promyczki Słońca, działające pod opieką Marii Grochoły. Młodzi artyści zaprezentowali szeroki repertuar, zachwycając publiczność zaangażowaniem i radością tworzenia. Później scenę przejęli utalentowani wokaliści z klasy śpiewu estradowego Ogniska Artystycznego w Jarosławiu. Wyjątkowe głosy Aleksandry Motyki i Kingi Doroty oczarowały widownię emocjonalnymi wykonaniami. Wieczorem przyszedł czas na koncert „Z pasji do sceny”, w którym wystąpiły seniorskie gwiazdy z Jarosławia: zespoły Sway, Swing i Balans, a także Emanuela Nowak – półfinalistka „The Voice Senior”.
opr. MR
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze