Reklama

Pełni pasji i zaangażowania. Młodzi druhowie rywalizowali w Oleszycach [ZOBACZ ZDJĘCIA]

W sobotę, 28 lutego, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleszycach odbyły się gminne halowe młodzieżowe zawody sportowo-pożarnicze, w których wzięły udział drużyny dziewczęce i chłopięce działające przy jednostkach OSP z terenu gminy.

Organizatorem wydarzenia był Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Oleszycach we współpracy z burmistrzem Miasta i Gminy Oleszyce Michałem Jabłońskim, a nad właściwym przebiegiem zawodów czuwali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie. Funkcję sędziego głównego pełnił st. kpt. Marek Chomyszyn. Jak pokreślili organizatorzy, o końcowych wynikach decydowały czas i technika wykonywania poszczególnych zadań

. W klasyfikacji końcowej, wśród drużyn dziewczęcych najlepiej spisały się druhny z MDP OSP w Starym Siole. Tuż za nimi uplasowała się drużyna z Futorów, a na trzecim stopniu podium stanęły dziewczęta z MDP OSP w Starych Oleszycach. Czwarte miejsce powędrowało do MDP OSP w Oleszycach.

Reklama

Jeśli chodzi o drużyny chłopięce, w tym przypadku najwyższą punktację otrzymali druhowie z MDP OSP w Oleszycach. Na drugim miejscu stanęła drużyna ze Starego Sioła, a na trzecim – MDP OSP w Starych Oleszycach (I). MDP OSP Stare Oleszyce (II) zakończyło zawody na czwartym miejscu.

Warto też dodać, że najlepszy wynik indywidualny w kategorii dziewcząt uzyskała Milena Matyaszek (MDP OSP Futory), a w kategorii chłopców – Paweł Janowski (MDP OSP Oleszyce).

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/04/2026 14:49
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama