W sobotę, 28 lutego, w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Oleszycach odbyły się gminne halowe młodzieżowe zawody sportowo-pożarnicze, w których wzięły udział drużyny dziewczęce i chłopięce działające przy jednostkach OSP z terenu gminy.
Organizatorem wydarzenia był Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Oleszycach we współpracy z burmistrzem Miasta i Gminy Oleszyce Michałem Jabłońskim, a nad właściwym przebiegiem zawodów czuwali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie. Funkcję sędziego głównego pełnił st. kpt. Marek Chomyszyn. Jak pokreślili organizatorzy, o końcowych wynikach decydowały czas i technika wykonywania poszczególnych zadań
. W klasyfikacji końcowej, wśród drużyn dziewczęcych najlepiej spisały się druhny z MDP OSP w Starym Siole. Tuż za nimi uplasowała się drużyna z Futorów, a na trzecim stopniu podium stanęły dziewczęta z MDP OSP w Starych Oleszycach. Czwarte miejsce powędrowało do MDP OSP w Oleszycach.
Jeśli chodzi o drużyny chłopięce, w tym przypadku najwyższą punktację otrzymali druhowie z MDP OSP w Oleszycach. Na drugim miejscu stanęła drużyna ze Starego Sioła, a na trzecim – MDP OSP w Starych Oleszycach (I). MDP OSP Stare Oleszyce (II) zakończyło zawody na czwartym miejscu.
Warto też dodać, że najlepszy wynik indywidualny w kategorii dziewcząt uzyskała Milena Matyaszek (MDP OSP Futory), a w kategorii chłopców – Paweł Janowski (MDP OSP Oleszyce).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze