W holu kamienicy Rynek 6 stanęła piękna, ciepła szafa. Ciepła, bo w środku ma ciepłe ubrania.
W szafie zostawmy ciepłą odzież, ktoś znajdzie coś dla siebie, ucieszy się, wzruszy. Może mamy w domu kurtkę lub płaszcz, której nie używamy, lub np. dzieci wyrosły. Nadajmy im drugie życie, nie wyrzucajmy, podarujmy drugim. Może inni potrzebują czegoś ciepłego. Tak niewiele trzeba, aby podarować odrobinę ciepła, tak po prostu. Pamiętajmy dobro wraca, dzielenie się z innymi jest zawsze opłacalne...
– zachęcają pomysłodawcy.
Można z niej korzystać od poniedziałku do piątku, od g. 7 do g. 21. W soboty od g. 9 do północy. W niedziele: od g. 11 do północy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze