– Jadąc ulicą Nestora i chcąc skręcić w Dworskiego, kierowca musi się mocno nachylić i wyciągnąć szyję, by sprawdzić, czy aby na pewno ma wolną drogę. Dzieje się tak przez klomb. Roślinność na nim – owszem – jest ozdobą, ale wybujała na tyle, że przesłania widoczność. Kwiaty są po prostu za wysokie, więc albo, sadząc je na wiosnę, trzeba wybierać inne, niższe gatunki, albo regularnie przycinać, by nie stwarzały niebezpieczeństwa – zauważa przemyślanin.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze