Reklama

Piękno muzyki dawnej

08/06/2015 15:33

Miejski ratusz w Przeworsku przeniósł się na moment w świat renesansu i baroku. Stało się to za sprawą koncertu muzyki dawnej w wykonaniu dwójki wrocławskich artystów.

Muzycy Julia i Krzysztof Karpetowie przybyli na Podkarpacie na zaproszenie Burmistrza Miasta oraz Państwowej Szkoły Muzycznej w Przeworsku. W środowy wieczór ukazali piękno muzyki dawnej. Małżeństwo dało koncert na violach da gamba. Wykonując kolejne utwory prezentowali publiczności specyfikę swoich instrumentów, które wykorzystują struny oraz progi wykonane z jelit zwierzęcych. Uzdolnieni muzycy kilkakrotnie bisowali. Otrzymali również owacje na stojąco. Na zakończenie podziękowania artystom złożył zastępca burmistrza miasta Wojciech Superson.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości