Reklama

Piękno Radymna odkryte

14/12/2020 06:57

Barbara Boho, Alina Kokocka i Grzegorz Kowalczyk zostali laureatami konkursu fotograficznego „Moje Radymno”. W pracy zwyciężczyni Barbary Boho jury doceniło: nastrój, indywidualne spojrzenie i wymowny minimalizm.

Konkurs, którego organizatorem był tutejszy magistrat wespół z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Radymnie, miał na celu pokazanie piękniejszej strony Radymna, odkrycie uroku i bogactwa nie tylko samego miasta, ale i przestrzeni wokół niego. Nic więc dziwnego, że uczestnicy wykorzystali potencjał[paywall] drzemiący w zalewie ZEK i jego okolicach, a słuszność tej ścieżki potwierdziła lista nagrodzonych prac. Pracami jury kierował profesjonalny fotograf Grzegorz Figiela. Oprócz niego w gronie tym znaleźli się również: dyrektorka MOK w Radymnie Dorota Gunia oraz pedagog Sabina Buśko. Po wnikliwych analizach jurorów pierwsze miejsce przypadło w udziale Barbarze Boho za pracę zatytułowaną Nasze ścieżki.  – Jury szczególną uwagę zwróciło na zdjęcie laureatki I miejsca,  doceniając prawidłową ekspozycję w pomyśle autora, nastrój, indywidualne spojrzenie i wymowny minimalizm – podkreślali jurorzy konkursu. Pozostałe dwie nagrodzone fotografie Aliny Kokockiej i Grzegorza Kowalczyka (zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce) zostały wykonane w podobnych co zwycięska praca lokalizacjach i pokazywały ZEK z nieoczywistej perspektywy. Laureatom konkursu gratulujemy.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości