Barbara Boho, Alina Kokocka i Grzegorz Kowalczyk zostali laureatami konkursu fotograficznego „Moje Radymno”. W pracy zwyciężczyni Barbary Boho jury doceniło: nastrój, indywidualne spojrzenie i wymowny minimalizm.
Konkurs, którego organizatorem był tutejszy magistrat wespół z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Radymnie, miał na celu pokazanie piękniejszej strony Radymna, odkrycie uroku i bogactwa nie tylko samego miasta, ale i przestrzeni wokół niego. Nic więc dziwnego, że uczestnicy wykorzystali potencjał[paywall] drzemiący w zalewie ZEK i jego okolicach, a słuszność tej ścieżki potwierdziła lista nagrodzonych prac. Pracami jury kierował profesjonalny fotograf Grzegorz Figiela. Oprócz niego w gronie tym znaleźli się również: dyrektorka MOK w Radymnie Dorota Gunia oraz pedagog Sabina Buśko. Po wnikliwych analizach jurorów pierwsze miejsce przypadło w udziale Barbarze Boho za pracę zatytułowaną Nasze ścieżki. – Jury szczególną uwagę zwróciło na zdjęcie laureatki I miejsca, doceniając prawidłową ekspozycję w pomyśle autora, nastrój, indywidualne spojrzenie i wymowny minimalizm – podkreślali jurorzy konkursu. Pozostałe dwie nagrodzone fotografie Aliny Kokockiej i Grzegorza Kowalczyka (zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce) zostały wykonane w podobnych co zwycięska praca lokalizacjach i pokazywały ZEK z nieoczywistej perspektywy. Laureatom konkursu gratulujemy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze