Reklama

Piękny koncert w Kalwarii Pacławskiej

Już w najbliższą niedzielę, 5 stycznia o g. 12 w Bazylice Mniejszej w Kalwarii Pacławskiej odbędzie się wyjątkowy Koncert Świąteczny, na który serdecznie zapraszamy.

Centrum Kulturalne w Przemyślu wraz z Podkarpackim Stowarzyszeniem Gospel oraz Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej zapowiadają udział laureatów 9. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej.

Z najpiękniejszymi kolędami i pastorałkami wystąpią m.in. Agata Lasota z Suśca, Nina Szymańska z Muniny, Kornelia Wodka z Przemyśla, Karolina Polak z Warzyc, Julia i Emilia Turek z Lipy czy Iga Kałamarz ze Studziana. Gościnnie zaśpiewa również Przemyski Chóru Gospel.

Reklama

Muzyczne wydarzenie poprzedzi msza św. o g. 11. Zapraszamy do wspólnego kolędowania.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama