Już w najbliższą niedzielę, 5 stycznia o g. 12 w Bazylice Mniejszej w Kalwarii Pacławskiej odbędzie się wyjątkowy Koncert Świąteczny, na który serdecznie zapraszamy.
Centrum Kulturalne w Przemyślu wraz z Podkarpackim Stowarzyszeniem Gospel oraz Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej zapowiadają udział laureatów 9. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej.
Z najpiękniejszymi kolędami i pastorałkami wystąpią m.in. Agata Lasota z Suśca, Nina Szymańska z Muniny, Kornelia Wodka z Przemyśla, Karolina Polak z Warzyc, Julia i Emilia Turek z Lipy czy Iga Kałamarz ze Studziana. Gościnnie zaśpiewa również Przemyski Chóru Gospel.
Muzyczne wydarzenie poprzedzi msza św. o g. 11. Zapraszamy do wspólnego kolędowania.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze