Powitanie pielgrzymów z Kanady odbyło się w kampusie jarosławskiej uczelni. Przybyła też grupa z Gabonu i Włoch. Odwiedzili m.in. cerkiew Sanktuarium Maryjne Brama Miłosierdzia z ikoną symbolem Jubileuszowego Roku Miłosierdzia.

fot.Roman Kijanka
Włosi śpiewali razem z Polakami, choć każdy w swoim języku.

fot.Roman Kijanka
Powitanie w kampusie.

fot.Roman Kijanka
Pielgrzymi z Kanady.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze