Reklama

Pielgrzymi pobiegli z Chłopic do Jarosławia

19/09/2015 07:33

– Biegliśmy w grupie jednym tempem i wszyscy razem byliśmy na mecie. Osiągnęliśmy czas 2,05 godziny. Pogoda idealna dla biegaczy, do 15 km w ogóle nie piłem wody. Nikt nie zasłabł, było spokojnie. Dla mnie to bardzo fajna forma przygotowania się do dłuższych dystansów – mówił Marcin Soch z Dynowa, uczestnik półmaratonu.

W sobotę, 12 września, biegacze mogli uczestniczyć w czwartej edycji półmaratonu. Tym razem[paywall] na trasie Chłopice – Jarosław. Organizowane przez Ośrodek Formacji i Kultury Chrześcijańskiej im. Służebnicy Bożej Anny Jenke w Jarosławiu, Urząd Miasta Jarosławia i Jarosławską Grupę Biegową „Sokół” biegi nie są typową rywalizacją. Mają formę pielgrzymki biegowej. Uczestnicy biegną w grupie. Nie liczy się, kto szybciej, ważne, by biec. Zawodnicy wystartowali spod Sanktuarium Matki Boskiej w Chłopicach. Meta była w opactwie benedyktyńskim. Dystans 21,097 km pokonali w czasie 2.05 godziny. Wszyscy, którzy dobiegli do mety, otrzymali pamiątkowe medale. 


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama