– Biegliśmy w grupie jednym tempem i wszyscy razem byliśmy na mecie. Osiągnęliśmy czas 2,05 godziny. Pogoda idealna dla biegaczy, do 15 km w ogóle nie piłem wody. Nikt nie zasłabł, było spokojnie. Dla mnie to bardzo fajna forma przygotowania się do dłuższych dystansów – mówił Marcin Soch z Dynowa, uczestnik półmaratonu.
W sobotę, 12 września, biegacze mogli uczestniczyć w czwartej edycji półmaratonu. Tym razem[paywall] na trasie Chłopice – Jarosław. Organizowane przez Ośrodek Formacji i Kultury Chrześcijańskiej im. Służebnicy Bożej Anny Jenke w Jarosławiu, Urząd Miasta Jarosławia i Jarosławską Grupę Biegową „Sokół” biegi nie są typową rywalizacją. Mają formę pielgrzymki biegowej. Uczestnicy biegną w grupie. Nie liczy się, kto szybciej, ważne, by biec. Zawodnicy wystartowali spod Sanktuarium Matki Boskiej w Chłopicach. Meta była w opactwie benedyktyńskim. Dystans 21,097 km pokonali w czasie 2.05 godziny. Wszyscy, którzy dobiegli do mety, otrzymali pamiątkowe medale.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze