Po trzech wygranych z rzędu drużyna TiS Stare Oleszyce po raz pierwszy w tych rozgrywkach Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej zaznała goryczy porażki.
Po zaciętym pojedynku lepsza okazała się ekipa ze Starego Dzikowa. Przegrana nie strąciła jednak TiS-u z fotela lidera tabeli. Nie wiedzie się natomiast Progressowi, który zanotował kolejne niepowodzenie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze