W 1. Batalionie Czołgów im. płk Józefa Koczwary w Żurawicy doszło do pierwszego w tym roku wcielenia do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej.
Kilkudziesięcioosobowa grupa rekrutów pojawiła się w żurawickiej jednostce 12 stycznia br. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności rozpoczęli 4-tygodniowe szkolenie, które zakończy się przysięgą wojskową.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze