Reklama

Pierwsze w tym roku wcielenie u żurawickich czołgistów [ZDJĘCIA]


W 1. Batalionie Czołgów im. płk Józefa Koczwary w Żurawicy doszło do pierwszego w tym roku wcielenia do dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej.


Kilkudziesięcioosobowa grupa rekrutów pojawiła się w żurawickiej jednostce 12 stycznia br. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych formalności rozpoczęli 4-tygodniowe szkolenie, które zakończy się przysięgą wojskową.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 13/01/2026 16:30
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama