Zwycięstwo, i to za trzy punkty, odniosła wreszcie drużyna Pro-gressu.
Po ubiegłotygodniowej porażce, znów zwycięża lider, czyli TiS Stare Oleszyce. Mimo że oleszyczanie mają rozegrane dwa spotkania więcej od następnej drużyny w tabeli, ich pozycja na razie jest niezagrożona.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze