Reklama

Pierwszy w Przemyślu park zabaw otwarty [ZDJĘCIA]

– Chciałem stworzyć miejsce przyjazne, gdzie będą się spotykać całe rodziny, a dzieci będą się mogły oddać zabawie i integracji z innymi dziećmi przez cały dzień. Mam nadzieję, że mi się to udało, a uśmiechnięte buzie będą potwierdzeniem, że jest to doskonałe miejsce do spędzenia wolnego czasu – powiedział pomysłodawca i organizator jedynego takiego miejsca zabaw w nadsańskim mieście Janusz Schmidt. Jego dzieło to „Fun Park”, który znajduje się na terenie lodowiska przy ul. Sanockiej.

Do oficjalnego otwarcia doszło 21 maja br. Terminy inauguracji zabawy dla milusińskich zmieniały się jak w kalejdoskopie, mniej więcej tak jak chimeryczna, kapryśna pogoda w tym roku. Wreszcie się udało!

J. Schmidt nie jest osobą anonimową w Przemyślu. To on od wielu lat jako[paywall] szef firmy „Dmuchańce” oferował młodszym i starszym dzieciom atrakcyjne zjeżdżalnie w różnych miejscach miasta. Teraz postanowił skupić wszystko w jednym miejscu. Tak powstał „Fun Park Przemyśl – Park Rozrywki”.

– Pomysł zrodził się ze wspomnianego powyżej, ale także z powodu panującej pandemii i braku zamówień na świadczone usługi dla dzieci.  Pomyślałem, że jeśli ja nie mogę przyjechać do szkoły lub przedszkola, to dzieci przyjadą do mnie. Należało znaleźć odpowiednie miejsce. Wybór padł na teren, którym administruje przemyski POSiR. To lodowisko przy ulicy Sanockiej 12. Pani dyrektor Greta Ostrowska była jak najbardziej za i za to dziękuję. To miejsce blisko centrum miasta, z dużym parkingiem obok, co jest bardzo ważne dla kierowców – powiedział J. Schmidt.

Reklama

Superzabawa dla młodszych i starszych

Do dyspozycji dzieci jest kilkanaście urządzeń rekreacyjno-rozrywkowych o różnej tematyce, punkty gastronomiczne oraz sklep z zabawkami. Cena biletu wstępu bez limitu czasowego (od poniedziałku do piątku – 30 zł; sobota, niedziela, święta – 35 zł – przyp. aut.) jest raczej przystępna.

– Kilka dni temu, zanim jeszcze otworzyliśmy Fun Park, już mieliśmy ponad tysiąc polubień na Facebooku, co mnie bardzo motywuje i daje nadzieję, że takie jest teraz zapotrzebowanie społeczne po okresie zamknięcia w domu. Dzieci łakną kontaktu z rówieśnikami. U nas będzie można również zorganizować urodziny dziecka, bo nie każdy ma takie możliwości w domu. Będziemy też co jakiś czas organizować animacje dla dzieci. Minusem będzie zapewne aura, bo będziemy od niej bardzo uzależnieni. Mam nadzieję, że deszcz będzie padać tylko w nocy – śmieje się J. Schmidt.

Czego się spodziewać?

Fun Park Przemyśl jest czynny codziennie w godzinach od 10 do 20. Jak już wspomnieliśmy, zakupiony bilet będzie obowiązywać cały dzień. Bilet (opaskę) należy dziecku założyć obowiązkowo na rękę. Opaska codziennie ma inny kolor. Rodzic czy opiekun wchodzi bezpłatnie.

– Oprócz zabawowych atrakcji są: wata cukrowa, popcorn, napoje zimne i gorące, lody, fast foody. Sklep z zabawkami oraz duży wybór balonów helowych. Będzie malowanie twarzy, pokazy baniek mydlanych i tańce. Z atrakcji warto wspomnieć choćby o basenach. Jeden z kulami wodnymi, a drugi z rowerkami wodnymi. Posiadamy również jedną łódkę dwuosobową, na przykład dla mamy i dziecka. Jest również suchy basen z kilkoma tysiącami kolorowych piłeczek. A w trakcie sezonu, jak już będzie bardzo ciepło, jeden z basenów podstawimy pod naszą największą zjeżdżalnię, aby dzieci mogły zjeżdżać bezpośrednio do wody – wyliczył J. Schmidt.

Reklama

Warto zajrzeć na stronę internetową www.funparkprzemysl.pl, gdzie znajduje się m.in. regulamin i cennik.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2021-05-25 18:22:49

    Nie przesadzajmy.Takie objazdowe "parki "pojawiają się przy odpustach prawie przy każdej wiejskiej parafii. Z tej okazji dzieci bardziej dokładnie myją nogi.Ale opłaty zwalają z nóg nie tylko dziecięcych nóg.Myślałem, ze za taką kasę ten "park" jest do sprzedania.Ja idąc z kolegami do kawiarnianego ogródka nie wydaję takiej kasy i to za cały wieczór .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Czarna - niezalogowany 2021-05-25 18:43:13

    Strasznie drogo, żeby jeszcze jakaś zniżka była np na drugie dziecko, ale nie ????

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    turysta - niezalogowany 2021-05-25 19:11:07

    Nie wiem co kupujesz w kawiarnianym ogródku,bo dwa dobre piwa kraftowe to wydatek rzędu 30zł. Jeszcze coś do zjedzenia i robi się spory rachunek.  Chyba,że chodzi o jakieś najtańsze piwa koncernowe typu żywiec czy inne badziewie. 30zł za cały dzień dmuchańców dla dzieciaków to moim zdaniem dobra cena. Nikt nikogo nie ciągnie tam na siłę.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości