Reklama

Pierwszy wyjazdowy triumf Texom Eurobusu Przemyśl


Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo odnieśli futsaliści Texom Eurobusu Przemyśl, pokonując we Wrocławiu ambitny zespół Jaxan Śląska. Na miarę lidera FOGO Futsal Ekstraklasy team Vanildo Neto zagrał jednak tylko w I połowie.


Już po nieco ponad siedmiu minutach gry było 0:4. Przemyślanie byli skoncentrowani i zabójczo skuteczni. Wykorzystali każdy błąd rywala, który próbował prowadzić równorzędną grę, ale przede wszystkim jakość była po stronie teamu Vanildo Neto. W I połowie wrocławianie mogli zdobyć bramkę, ale przedłużony rzut karny na nieco ponad trzy minuty przed końcem w wykonaniu Andrija Jeliszewa pewnie obronił Roman Koltok.

W II połowie lider zagrał znacznie słabiej. Stracił dwie bramki po błędach indywidualnych. Wynik ustalił strzałem przez cały plac gry Leo Santana, kiedy ambitni wrocławianie grali z wycofanym bramkarzem.

Reklama

 

Jaxan Śląsk Wrocław – Texom Eurobus Przemyśl 2:5 (0:4)

  • Bramki: 0:1 Semenczenko 3:12 min, 0:2 Fareniuk 4:11 min, 0:3 Abakszyn 5:49 min, 0:4 Abakszyn 7:16 min, 1:4 Moen 31:46 min, 2:4 Jeliszew 37:44 min, 2:5 Santana 39:30 min.
  • Jaxan Śląsk: Bukowski – Witek, Woronin, Ros, Jeliszew oraz Zmorczyński, Moen, Krawiec, Kołodziejek, De Agostini Machado, Janczak, Lion Ribeiro, Rodrigo Dasaiev.
  • Texom Eurobus: Koltok – Santana, Henrique Diniz, Ruben Santos, Abakszyn oraz Kuźma, Pikkarainen, Szwed, Lebid, Fareniuk, Semenczenko, Correia, Dmochewicz.
  • Sędziowali: Sławomir Steczko (Cholerzyn) i Mateusz Patla (Jastrzębie-Zdrój). Żółte kartki: De Agostini Machado oraz Semenczenko. Widzów: 300.
Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/09/2025 19:57
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama