Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo odnieśli futsaliści Texom Eurobusu Przemyśl, pokonując we Wrocławiu ambitny zespół Jaxan Śląska. Na miarę lidera FOGO Futsal Ekstraklasy team Vanildo Neto zagrał jednak tylko w I połowie.
Już po nieco ponad siedmiu minutach gry było 0:4. Przemyślanie byli skoncentrowani i zabójczo skuteczni. Wykorzystali każdy błąd rywala, który próbował prowadzić równorzędną grę, ale przede wszystkim jakość była po stronie teamu Vanildo Neto. W I połowie wrocławianie mogli zdobyć bramkę, ale przedłużony rzut karny na nieco ponad trzy minuty przed końcem w wykonaniu Andrija Jeliszewa pewnie obronił Roman Koltok.
W II połowie lider zagrał znacznie słabiej. Stracił dwie bramki po błędach indywidualnych. Wynik ustalił strzałem przez cały plac gry Leo Santana, kiedy ambitni wrocławianie grali z wycofanym bramkarzem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze