21 maja, o godz. 17.15, w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Sieniawie odbędzie się II Gminny Przegląd Pieśni i Piosenki Maryjnej „Śpiewamy Tobie Matko”.
Wystąpią: uczniowie Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Sieniawie, Maryjki, Koła Gospodyń wiejskich z: Czerc, Dobrej, Pigan, Rudki i Wylewy oraz solistki: Katarzyna Wróbel i Anita Czopik.
Do udziału zapraszają burmistrz miasta i gminy Sieniawa, dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” w Sieniawie oraz proboszcz Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Sieniawie.
Wstęp wolny!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze