Reklama

Pieśni maryjne wybrzmią po raz drugi już jutro

21 maja, o godz. 17.15, w Kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Sieniawie odbędzie się II Gminny Przegląd Pieśni i Piosenki Maryjnej „Śpiewamy Tobie Matko”.

Wystąpią: uczniowie Szkoły Podstawowej im. T. Kościuszki w Sieniawie, Maryjki, Koła Gospodyń wiejskich z: Czerc, Dobrej, Pigan, Rudki i Wylewy oraz solistki: Katarzyna Wróbel i Anita Czopik.

Do udziału zapraszają burmistrz miasta i gminy Sieniawa, dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji „Sokół” w Sieniawie oraz proboszcz Parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Sieniawie.

Wstęp wolny! 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości