Do wypadku z udziałem pieszego i kierującego motorowerem doszło w środę wieczorem, 27 bm.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 32-letni pieszy poruszał się nieprawidłową stroną jezdni. Nie posiadał również żadnych elementów odblaskowych, choć była noc, a on poruszał się poza obszarem zabudowanym.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ma jeb......y szczęście że się zachwial przed skuterem a nie przed pojazdem typu (TIR )
Ma jeb......y szczęście że się zachwial przed skuterem a nie przed pojazdem typu (TIR )