Reklama

Pieszy wtargnął pod skuter. Obaj uczestnicy wypadku ranni

29/07/2016 18:00

Do wypadku z udziałem pieszego i kierującego motorowerem doszło w środę wieczorem, 27 bm.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 32-letni pieszy poruszał się nieprawidłową stroną jezdni. Nie posiadał również żadnych elementów odblaskowych, choć była noc, a on poruszał się poza obszarem zabudowanym.

Mężczyzna zachwiał się i nagle wkroczył wprost przed nadjeżdzający skuter. Obaj uczestnicy wypadku doznali obrażeń, odwieziono ich do szpitala w Jarosławiu.

Okazało się, że pieszy był pijany, 32-latek z gminy Roźwienica miał  blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Kierowca skutera był trzeźwy.
MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Brak słów - niezalogowany 2016-07-30 07:48:24

    Ma jeb......y szczęście że się zachwial przed skuterem a nie przed pojazdem typu  (TIR )

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama