1,3 promila alkoholu w organizmie miała 43-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego, która przyszła do pracy w jednym z jarosławskich zakładów.
Pracownik ochrony tej firmy zawiadomił policjantów, że najprawdopodobniej jedna z pracownic może znajdować się pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości pokazało, że 43-letnia kobieta miała ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie. Z policyjnych ustaleń wynika, że przystąpiła ona do pracy. W tej sprawie policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wow co za reakcja .........pana ochroniarza też trzeba było przebadać alkomatem.Dajcie kobiecie spokój.Dlaczego tak na mój tel nikt zareagował jak pan mundurowy do pracy jechał pod wpływem alkoholu?Pytanie i gdzie tu sprawiedliwość? Chyba w d....!
Od ochroniarza ty się gościu od stosunkuj
Durna pi.da z tego ochroniarza. Taki niespelniony pies...
Kolejny temat godny uwagi!!! czy już naprawdę nie ma o czym pisać??? zdecydowanie więcej można sie dowiedzieć z nowin niż życia. Ale to musiał być mega ochroniarz, nie złapał kogoś za czekoladki to dorwał pijaną pracowniczkę. Proponuję artykuł o tym bohaterze na pierwszej stronie.
nowiny24 i zycie podkarpackie masakraaaa nuda nic ciekawego same pierdoły ,a ten ochroniarz odwalił kawał roboty hahahahah podpierdalacz pewnie jakis emeryt medal dla niego
To naprawdę straszna wiadomość.
dajcie babie żyć
Wow co za reakcja .........pana ochroniarza też trzeba było przebadać alkomatem.Dajcie kobiecie spokój.Dlaczego tak na mój tel nikt zareagował jak pan mundurowy do pracy jechał pod wpływem alkoholu?Pytanie i gdzie tu sprawiedliwość? Chyba w d....!