Reklama

Pijana przyszła do pracy. Teraz ma kłopoty

01/06/2016 19:30

1,3 promila alkoholu w organizmie miała 43-letnia mieszkanka powiatu jarosławskiego, która przyszła do pracy w jednym z jarosławskich zakładów.

Pracownik ochrony tej firmy zawiadomił policjantów, że najprawdopodobniej jedna z pracownic może znajdować się pod wpływem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości pokazało, że 43-letnia kobieta miała ponad 1,3 promila alkoholu w organizmie. Z policyjnych ustaleń wynika, że przystąpiła ona do pracy. W tej sprawie policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wp - niezalogowany 2016-06-02 09:21:09

    To naprawdę straszna wiadomość.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Hela - niezalogowany 2016-06-02 11:00:40

    dajcie babie żyć

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    oburzona - niezalogowany 2016-06-02 11:38:58

    Wow co za reakcja .........pana ochroniarza też trzeba było przebadać alkomatem.Dajcie kobiecie spokój.Dlaczego tak na mój tel nikt zareagował jak pan mundurowy do pracy jechał pod wpływem alkoholu?Pytanie i gdzie tu sprawiedliwość? Chyba w d....!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama