Reklama

Pijany kierowca spowodował stłuczkę i uciekł

20/06/2016 13:33

W minioną sobotę ok. godz. 23 w Polańczyku doszło do stłuczki z udziałem dwóch pojazdów. Znajdujący się pod wpływem alkoholu sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia.

Policja ustaliła, że kierująca citroenem chciała wyprzedzić poruszający się wolno samochód marki mazda. W momencie zrównania pojazdów, kierowca mazdy nagle zjechał na lewy pas. Wykonany manewr doprowadził do zderzenia bocznego z prawidłowo jadącym citroenem.  W wyniku udarzenia kobieta zjechała na lewą stronę ocierając o barierę energochłonną.

Kierowca mazdy zatrzymał się. Z samochodu wysiadł pijany mężczyzna, który przewrócił się do przydrożnego rowu. Sprawca kolizji poinformował pokrzywdzoną, że zatrzyma się w bezpiecznym miejscu, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. 

Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.  
JZ, KPP Lesko
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama