W minioną sobotę ok. godz. 23 w Polańczyku doszło do stłuczki z udziałem dwóch pojazdów. Znajdujący się pod wpływem alkoholu sprawca kolizji uciekł z miejsca zdarzenia.
Policja ustaliła, że kierująca citroenem chciała wyprzedzić poruszający się wolno samochód marki mazda. W momencie zrównania pojazdów, kierowca mazdy nagle zjechał na lewy pas. Wykonany manewr doprowadził do zderzenia bocznego z prawidłowo jadącym citroenem. W wyniku udarzenia kobieta zjechała na lewą stronę ocierając o barierę energochłonną.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze