31 stycznia wieczorem funkcjonariusze SOK z Posterunku Straży Ochrony Kolei w Przeworsku ujęli pijanego kierowcę jadącego ul. Rejtana, na wysokości Przystanku Osobowego PKP Nowa Sarzyna Kolonia.
Podczas patrolu szlaku kolejowego Leżajsk – Łętownia funkcjonariusze SOK z Przeworska zauważyli daewoo tico, które zjechało na prawa stronę i zatrzymało się w zaspie.
– Funkcjonariusze SOK, którzy chcieli udzielić pomocy kierowcy, wyczuli od niego silną woń alkoholu. Przybyli na miejsce zdarzenia policji z Komisariatu w Nowej Sarzynie poddali badaniu kierowcę. Miał przeszło 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – relacjonuje rzecznik prasowy SOK Witold Flader.
– Szybka i zdecydowana reakcja funkcjonariuszy SOK z Przeworska pozwoliła uniknąć tragedii na drodze, do której mogło dojść w każdej chwili przez lekkomyślność mężczyzny – dodaje.
64-letni mieszkaniec Nowej Sarzyny odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.od kiedy sokiści są funkcjonariuszami to przecież firma ochroniarska pkp .może pracownicyimpela securitki solida itp. to też funkcjonariusze.dość tego zeby sokistów nazywać funkcjonarusze...tumaneria kolejowa
Tumanem możesz ewentualnie w tym wszystkim być ty. Poczytaj na jakiej mocy SOK-ści są funkcjonariuszami i jaka jest różnica między firmami ochroniarskimi a SOK-iem
Ochrona a SOK to dwie rozne formacje kolego. Ochroniarze nie mają takich uprawnień jak Straż Ochrony Kolei.
Jak chciałeś błysnąć, trzeba było się brokatem posypać. Chvja wiesz, a się mądrzysz. Panowie wyżej już cię wyjaśnili.
szkoda gadki,tuman kolejowy to bedzie tumanem kolejowym,w firmie ochroniarskiej czy tam cieciowi kazą pilnować to pilnuje ,każą chodzić to chodzi tak samo sokiści tylko tory dworzec i nic więcej, robią robotę ciecia i wąsko pojetą robotę patrolową na zamkniętym terenie a biorą kasę i podobne profity co policjant,strażnik graniczny a nawet miejski a aspiracje do przywilejów takich jak w.w służby mają od dawna....nie mają zmiennych sytuacji tylko stałą w wiekszości znaną i przewidywalną klientelę a to większości prowadzi do degradacji zmysłu kreatywnosci i samodzielnego myślenia.Tak wiec sram na to na jakiej mocy sokiści są f-szami bo nie powinni,rożnica pomiedzy sok a ochroniarzami tylko w umundurowaniu nawet ochrona ma ładniejsze i ochroniarze w większości wywodzą się z jakiejś służbo to i myślenie mająlepsze, a w.w wyśmiewacze to chyba nie panowie bo na pana to trzeba mieć wygląd pieniądze i wykształcenie co komentującym i w większości w tej służbie brak.....z tego co widać to tworzy sie nowa sekcja w sok ....wrd...dla niezorientowanych wydział ruchu drogowego...policjo drżyj.... no i pewnie pg wor,pz ,cbś sok, spat sok...nono
Kolego spróbuj jeszcze raz złożyć dokumenty do SOK, może tym razem Ci się rekrutacja powiedzie ????
po co mam skladac dokumenty do sok ,co zwalnia sie stołek generała czy tu w przemyslu....mam emeryturę bo byłem myślący ,pracuję w Impelu gdzie za szefa i pozostałych pracowników mogę ręczyc że są kreatywni myślący tak więc po co.....mi ta rekrutacja .dajcie znać kiedy zwolni się stanowisko kierownicze to się zarekrutuję i nauczę was za co bieżecie wypłaty...nara
very interesting , good job and thanks for sharing such a good blog.Delhi Call Girls (https://www.escortdelhi.net/delhi-call-girls.html)
It's great to be here with everyone, I have a lot of knowledge from what you share, to say thank you, the information and knowledge here helps me a lot. fireboy and watergirl
od kiedy sokiści są funkcjonariuszami to przecież firma ochroniarska pkp .może pracownicyimpela securitki solida itp. to też funkcjonariusze.dość tego zeby sokistów nazywać funkcjonarusze...tumaneria kolejowa
Tumanem możesz ewentualnie w tym wszystkim być ty. Poczytaj na jakiej mocy SOK-ści są funkcjonariuszami i jaka jest różnica między firmami ochroniarskimi a SOK-iem
Ochrona a SOK to dwie rozne formacje kolego. Ochroniarze nie mają takich uprawnień jak Straż Ochrony Kolei.