Reklama

Pijany pieszy wtargnął na jezdnię?

05/10/2015 10:00

Prawie 2 promile alkoholu miał mężczyzna potrącony przez samochód w Prałkowcach.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie. Kierująca nissanem 44-latka, jadąc w kierunku Przemyśla, nie zdążyła zatrzymać go widząc mężczyznę przechodzącego przez jezdnię. 74-latek został potrącony. Doznał urazu głowy i trafił do szpitala. Po badaniach opuścił go na własne żądanie. Trwa postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku. Kierująca była trzeźwa.
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama