Prawie 2 promile alkoholu miał mężczyzna potrącony przez samochód w Prałkowcach.
Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie. Kierująca nissanem 44-latka, jadąc w kierunku Przemyśla, nie zdążyła zatrzymać go widząc mężczyznę przechodzącego przez jezdnię. 74-latek został potrącony. Doznał urazu głowy i trafił do szpitala. Po badaniach opuścił go na własne żądanie. Trwa postępowanie mające na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku. Kierująca była trzeźwa.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze