22-letni mieszkaniec Jarosławia odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu, spowodowanie kolizji i uszkodzenie ogrodzenia.
W piątek, po godz. 23, patrolując ulice Jarosławia, policjanci zauważyli na ul. Pełkińskiej busa, który wjechał w ogrodzenie posesji. Mercedes leżał przewrócony na lewą stronę. Osoby, które znajdowały się w pobliżu pojazdu nie byli w stanie jednoznacznie wskazać, kto kierował pojazdem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze