Reklama

Pijany wjechał busem do rowu

23/02/2016 15:30

22-letni mieszkaniec Jarosławia odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu, spowodowanie kolizji i uszkodzenie ogrodzenia.

W piątek, po godz. 23, patrolując ulice Jarosławia, policjanci zauważyli na ul. Pełkińskiej busa, który wjechał w ogrodzenie posesji. Mercedes leżał przewrócony na lewą stronę. Osoby, które znajdowały się w pobliżu pojazdu nie byli w stanie jednoznacznie wskazać, kto kierował pojazdem.
- Policjanci sprawdzili stan trzeźwości całej trójki. 20-letnia mieszkanka Jarosławia miała ponad promil alkoholu w organizmie. 22-letni mieszkaniec Jarosławia miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Osoby te zostały zatrzymane do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Trzecia osoba, 18-latek z Jarosławia był trzeźwy i został przesłuchany – informuje jarosławska policja.
Z policyjnych ustaleń wynikało, że mercedesem kierował 22-latek. Mężczyzna usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Mieszkaniec Jarosławia wsiadł za kierownicę, pomimo tego, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Odpowie też za spowodowanie kolizji i uszkodzenie ogrodzenia.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama