Reklama
WRZ07

Na boisku przy ul. Glazera (pomiędzy nr 18 a 20) godz: 15:00

W najbliższą sobotę, 7 września o g. 15, na boisku przy ul. Glazera (pomiędzy nr 18 a 20) odbędzie się III Piknik Osiedlowy na „zakończenie lata”.

Zarząd osiedla „Salezjańskie” obiecuje, że przygotowane atrakcje ucieszą każdego z uczestników imprezy.

Jako patron medialny wydarzenia – serdecznie zapraszamy.

Warto!

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/09/2024 16:26
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama