W najbliższą sobotę, 7 września o g. 15, na boisku przy ul. Glazera (pomiędzy nr 18 a 20) odbędzie się III Piknik Osiedlowy na „zakończenie lata”.
Zarząd osiedla „Salezjańskie” obiecuje, że przygotowane atrakcje ucieszą każdego z uczestników imprezy.
Jako patron medialny wydarzenia – serdecznie zapraszamy.
Warto!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze