Reklama

Piknik "Wakacje Cup 2015" na stadionie w Babicach

23/07/2015 07:30

Stadion w Babicach był areną sportowych zmagań dzieci i rodziców podczas Pikniku „Wakacje Cup 2015”. Imprezę, w dniu 5 lipca zorganizowała i przeprowadziła Akademia Piłkarska UNUM Babice.

W piłkarskim turnieju startowało 70 najmłodszych adeptów futbolu z gminy Krzywcza. Gośćmi sportowej zabawy w Babicach byli tez rodzice i dzieci z klubu Dromader Chrząstów (A klasa mielecka). Oprócz turnieju piłkarskiego zorganizowano liczne zawody rekreacyjne, w tym przeciąganie liny z udziałem rodziców. W tej konkurencji wygrali rodzice z Chrząstowa. Były tez inne atrakcje a na zakończenie imprezy trenujący w Akademii dzieciaki otrzymali pamiątkowe medale, koszulki i szaliki klubu UNUM Babice.
Z.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama