Zarówno starsi, jak i młodsi mieszkańcy gminy Oleszyce mogli aktywnie spędzić wolny czas podczas pikniku zorganizowanego w ostatnią lipcową sobotę przy świetlicy w Zabiałej. Było kolorowo, radośnie i smacznie, a przede wszystkim rodzinnie.

fot.UMiG Oleszyce
Strażacy ochotnicy namawiali do wspólnej zabawy.

fot.UMiG Oleszyce
Co niektórzy zdecydowali się poddać fantazyjnej stylizacji włosów albo ozdabianiu twarzy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
kiedy to było :) mamy koniec sierpnia...
Czy sponsorem ewentu nie był przypadkiem http://www.grillsklep.pl?